PRIJEVOZ UČENIKA- SAMOBORČEK- učenici koji imaju VIŠE od 5,00 km do škole

Poštovani učenici i roditelji,

učenici kojima je mjesto prebivališta udaljeno VIŠE od 5,00 km od mjesta škole, a putuju prijevoznikom SAMOBORČEK imaju pravo sufinanciranja mjesečne cijene karte u visini od 75%  Odlukom Vlade RH.

Kako bi navedeno pravo ostvarili, učenici su dužni svaki mjesec doći u učeničku referadu/tajništvo škole te dati na uvid (fotokopirati) račun o kupljenoj mjesečnoj karti. O navedenom će učenici biti obaviješteni i na oglasnoj ploči škole, obično se računi u školi fotokopiraju do 10. u mjesecu za tekući mjesec. Iznimno u rujnu je taj rok produžen do 15. rujna zbog početka nastavne godine.

NOVOST: od ove godine (2023./2024.) onemogućeni su naknadni povrati novaca. Nije više moguće  u npr. studenom fotokopirati račun za rujan i tražiti povrat 75% za mjesečnu kartu kupljenu za rujan. NAKNADNIH ISPLATA NEĆE BITI!!

Svi učenici na koje se ova obavijest odnosi dužni su do 15. rujna dostaviti u referadu/tajništvo škole  popunjene obrasce 75% te popunjeni obrazac za roditelje (s podacima bitnim za povrat sredstava).

Zahtjevi za izradu pokaza (e-iskaznice) se mogu potvrditi u učeničkoj referadi sutra (petak) od 8:00 do 12:00 sati te od sljedećeg tjedna:

Računi na fotokopiranje, popunjene potvrde 75% i obrasci za roditelje se mogu predati (ili preuzeti) u učeničkoj referadi  također ponedjeljkom, srijedom i petkom od 8:00 do 12:00 h, a utorkom i četvrtkom od 13:00 do 17:00 h.