Cijenjeni roditelji,

niže možete pogledati letak o nasilju preko interneta (poznatom kao cyberbullying) s kratkim savjetima i objašnjenjima.
Nasilje preko interneta – letak za roditelje-2.doc

Vijeće roditelja

Na sjednici Vijeća roditelja održanoj u prostoru Škole 26. listopada 2022. godine, za predsjednicu Vijeća roditelja izabrana je Violeta Gjurkin, a za zamjenicu Željka Knežević.

PROGRAM RADA VIJEĆA RODITELJA /ukratko/

Vijeće roditelja ( VR ) čine javno izabrani predstavnici roditelja učenika razrednih odjeljenja – po jedan roditelj iz svakog odjeljenja (ukupno dvanaest roditelja).

VR se formira na konstituirajućoj sjednici početkom školske godine, kada se bira predsjednik VR te zamjenik predsjednika VR.

VR raspravlja o pitanjima značajnim za život i rad škole te iznosi mišljenja i prijedloge u svezi s:

• radnim vremenom učenika, početkom i završetkom dnevne nastave te drugim oblicima obrazovnog rada
  • organiziranjem izleta, ekskurzija, športskih natjecanja i kulturnih manifestacija
  • vladanjem i ponašanjem učenika u školi i izvan nje
  • uvjetima rada i poboljšanjem uvjeta rada u školi
  • osnivanjem i djelatnostima učeničkih udruga te sudjelovanjem učenika u njihovu radu
  • ekonomsko-socijalnim položajem učenika i pružanjem odgovarajuće pomoći
  • organiziranjem dodatne i dopunske nastave, uspjehom učenika i obrazovnom radu, izvanškolskim i izvannastavnim aktivnostima.