Djelatnici

RAVNATELJ:

  • Bedeničić Franjo, prof.

NASTAVNICI:

  • Babić Domagoj, nastavnik Latinskog jezika
  • Barbarić Sanja, nastavnica Informatike
  • Cepić Sanja, nastavnica Biologije, Kemije i Prve pomoći
  • Crvenković Roman, nastavnik Etike, Sociologije i Politike i gospodarstva
  • Doračić Tatjana, nastavnica Hrvatskog jezika
  • Dražinić Vanja, nastavnik Glazbene umjetnosti
  • Đurđević Sanja, nastavnica Biologije i Kemije
  • Gunčić Bernarda, nastavnica Hrvatskog jezika
  • Hrkać Milka, nastavnica Njemačkog jezika
  • Ivković Irena, nastavnica Tjelesne i zdravstvene kulture
  • Jamić Nenad, nastavnik Fizike
  • Jazvić Marija, nastavnica Povijesti
  • Jurković Antonija, nastavnica Likovne umjetnosti
  • Kasun Nikola, nastavnik Geografije
  • Knežević Ines, nastavnica Engleskog i Talijanskog jezika
  • Kogelman Jadranka, nastavnica Matematike
  • Kumerički Verica, nastavnica Tjelesne i zdravstvene kulture
  • Kupak Tea, nastavnica Engleskog jezika
  • Librić Ivan, nastavnik Povijesti – na zamjeni
  • Markovinović Anita, nastavnica Povijesti
  • Mrvoš Barbara, nastavnica Hrvatskog jezika
  • Perković Hnatjuk Ljerka, nastavnica Talijanskog i Španjolskog jezika
  • Plečko Miljenka, nastavnica Psihologije
  • Plečko Mežnarić Ivana, nastavnica Likovne umjetnosti
  • Popović Ana, nastavnica Geografije
  • Rošin Ljiljana, nastavnica Biologije i Kemije
  • Rozga Sanja, nastavnica Francuskog i Talijanskog jezika
  • Serdarević Jelena, nastavnica Matematike
  • Smontara Petar, nastavnik Vjeronauka
  • Šančić Bradač Klementina, nastavnica Njemačkog jezika
  • Šarić Petra, nastavnica Filozofije i Logike
  • Šindilj Veronika, nastavnica Likovne umjetnosti – na zamjeni
  • Ušćumlić Jadranka, nastavnica Matematike
  • Vučinić Aleksandra, nastavnica Njemačkog i Ruskog jezika

STRUČNI SURADNICI:

  • Fresl Nevenka, stručna suradnica knjižničarka
  • Komljenović Lidija, stručna suradnica psihologinja
  • Smontara Petar, stručni suradnik pedagog

POMOĆNICI U NASTAVI:

  • Golub Dušanka, pomoćnica u nastavi

ADMINISTRATIVNO OSOBLJE:

  • Marković Maja, voditeljica računovodstva
  • Marušić Anita, tajnica škole
  • Raić Dunja, administrativni radnik

TEHNIČKO OSOBLJE:

  • Bašić Maja, spremačica
  • Čavlović Ljiljana, spremačica
  • Odak Boško, domar
  • Stanić Vesna, spremačica
  • Šujster Marija, spremačica – na zamjeni