POVRAT PRIJEVOZA UČENIKA (SAMOBORČEK)- SIJEČANJ 2023. GODINE

Poštovani roditelji i učenici,

zbog korištenja godišnjeg odmora te nenastavnih dana u siječnju (zimski odmor učenika) prijevozne markice za siječanj 2023. godine moći će se predati u tajništvo škole od 9. siječnja (prvi dan nastave drugog polugodišta) pa do 17. siječnja (utorak) 2023. godine.

Oni učenici koji zbog bolesti ili drugih nemogućnosti neće moći predati svoje markice u navedenih 7 radnih dana u tajništvo škole iznimno mogu scan ili fotografiju markice zajedno s pokazom poslati na e-mail škole agmatos@gimnazija agmatos-samobor.skole.hr do istog datuma (17. siječnja 2023. godine) u znapomenu- PRIJEVOZNA MARKICA-SIJEČANJ

Molim vas, pridržavajte se navedenih rokova kako ne biste izgubili pavo na povrat novčanih sredstava.

Od veljače pa nadalje ponovno vrijedi prvotni, glavni rok (do 10. u mjesecu).