UČENIČKE POTVRDE ZA UDŽBENIKE GRADA SAMOBORA- JEDNOKRATNA NOVČANA POMOĆ- 1.000,00 KN

Poštovani učenici i roditelji učenika drugih. trećih i četvrtih razreda,

obavještavamo vas da je omogućeno izdavanje učeničkih potvrda i elektroničkim putem preko sustava za izdavanje potvrda na poveznici https://potvrde.skole.hr/login uz pomoć :

učeničkih AAI identiteta ili

sustava e-građana za one roditelje koji putem e-građana mogu pristupati e-dnevniku

Iz padajućeg izbornika- u ovom slučaju, kada vam je potvrda potrebna zbog ostvarivanja prava na naknadu za sufinanciranje kupnje udžbenika i dr.obrazovnog materijala koju omogućuje grad Samobor, izaberite opciju- ostvarivanje prava na jednokratnu financijsku pomoć.

Učenici novoupisanih prvih razreda još uvijek nemaju tu mogućnost (ali će ju svakako dobiti kroz neko vrijeme) te vas molim da se oni za svoje potvrde obrate u referadu ili tajništvo u uredovno vrijeme, svakako do 13. rujna jer je rok za predaju zahtjeva gradu Samoboru 14. rujna 2022. godine.