POVEĆANI TROŠKOVI OBRAZOVANJA

Poštovani učenici i roditelji,

podsjećamo da je za svakog učenika Gimnazije Antuna Gustava Matoša potrebno svake školske godine uplatiti povećane troškove obrazovanja prema Odluci Školskog odbora i Suglasnosti Osnivača. U školskoj godini 2022./2023. navedeni troškovi iznose 80,00 kn.

Podaci za uplatu su:

PLATITELJ: ime i prezime roditellja/skrbnika

PRIMATELJ: Gimnazija Antuna Gustava Matoša, Samobor, A. Hebranga 26

IZNOS: 80,00 kn

IBAN PRIMATELJA: HR 97 2403009 1120004255

MODEL I POZIV NA BROJ: HR00 652640-OIB UČENIKA

OPIS PLAĆANJA: Povećani troškovi obrazovanja šk. god. 2022/2023, IME I PREZIME UČENIKA

Potvrde o uplaćenim troškovima ili kopije uplatnica treba priklamati za interne upisnice koje će učenici primiti od svojih razrednika prvi dan nastave te ih potom vratiti razrednicima, zajedno sa svjedodžbama preuzetim nakon završetka nastavne godine. Tko nije preuzeo svoju svjedodžbu završenog razreda, razredniku/ci će vratiti samo internu upisnicu sa potvrdom o uplati dok će svjedodžba biti pospremljena u učenički dosije.

PRIMJER UPLATNICE

ODLUKA ŠKOLSKOG ODBORA