Rezultati sa županijskog Natjecanja iz hrvatskoga jezika

Županijska razina Natjecanja iz hrvatskoga jezika održana je 28. ožujka 2023. u zaprešićkoj Srednjoj školi Ban Josip Jelačić. Na Natjecanju je sudjelovalo šesnaest učenika naše škole. U kategoriji 1. razreda učenici su ostvarili sljedeće rezultate: Sara Babojelić – 2. mjesto, Erika Kostović – 4. mjesto, Tena Ratešić – 5. mjesto, Elena Santro – 7. mjesto, mentorica Tatjana Doračić, prof. i Domagoj Štrkalj – 12. mjesto, mentorica Katarina Grgić, prof. U kategoriji  2. razreda rezultati su: Iva Burić – 7. mjesto, Ivana Gunčić – 12.mjesto i Antonia Vrbančić – 14. mjesto, mentorica Katarina Grgić, prof. Rezultati u kategoriji 3. razreda su: Tara Ratešić – 6. mjesto i Karla Lehpamer – 14. mjesto, mentorica Barbara Mrvoš, prof. U kategoriji 4. razreda rezultati su: Lana Vrbančić – 2. mjesto, Lucija Smolković – 3. mjesto, Laura Hrastinski – 4. mjesto, Lorena Bartaković – 13. mjesto, Sara Kromoš – 15. mjesto i Lea Bišćan – 17. mjesto, mentorica Tatjana Doračić, prof. Čestitamo svima i nadamo se da će nekima stići i pozivnica na državnu razinu Natjecanja!