Županijska razina Natjecanja iz geografije

Naši učenici ostvarili su izvrsne rezultate na županijskom Natjecanju iz geografije održanom 7. ožujka u Osnovnoj školi Klinča Sela. Učenici 2. razreda osvojili su kako slijedi: Tin Bišćan – 1. mjesto, Leonarda Šoić – 2. mjesto, Lovro Oslaković – 3. mjesto, Jana Graf – 5. mjesto, Marta Kolarek – 6. mjesto i Ana Brekalo – 9. mjesto. Ivana Gunčić nije se mogla natjecati zbog bolesti. Učenici 3. razreda ostvarili su sljedeće rezultate: Iskra Majsec – 2. mjesto, Martin Leopold – 5. mjesto,  Rina Vuković i Petra Vuksanović – 7. mjesto, Ana Mart – 10. mjesto, Tara Ratešić – 11. mjesto, Ivana Razum – 14. mjesto i Lovro Horvat – 15. mjesto. Učenik 4. razreda Darin Filipčić osvojio je 5. mjesto. Čestitamo svim učenicima i njihovom mentoru Karlu Maku, prof. Detaljne liste možete učitati u nastavku.