Pozvani na županijsko Natjecanje iz hrvatskoga jezika

Nakon održane školske razine Natjecanje iz hrvatskoga jezika 14. veljače, šesnaest učenika naše škole natjecat će se i na županijskoj razini. Natjecanje će se održati u Srednjoj školi Ban Josip Jelačić, u Zaprešiću 28. ožujka 2023. U 1. razredu pozvani su Sara Babojelić (1. mjesto), Tena Ratešić (5. mjesto), Elena Santro (6. mjesto), Erika Kostović (10. mjesto), mentorica Tatjana Doračić, prof. i Domagoj Štrkalj (11. mjesto), mentorica Katarina Grgić, prof. Iz 2. razreda pozvane su Iva Burić (10. mjesto), Antonia Vrbančić (14. mjesto) i Ivana Gunčić (15. mjesto), a mentorica im je Katarina Grgić, prof. U 3. razredu natjecat će se Tara Ratešić (11. mjesto) i Karla Lehpamer (14. mjesto) kojima je mentorica Barbara Mrvoš, prof. Iz 4. razreda pozvane su Lucija Smolković (2. mjesto), Sara Kromoš (6. mjesto), Lana Vrbančić (10. mjesto), Lea Bišćan (11. mjesto), Laura Hrastinski (12. mjesto) i Lorena Bartaković (13. mjesto), a svima im je mentorica Tatjana Doračić, prof. Čestitamo svima i želimo im puno uspjeha!