Školska razina natjecanja “Čitanjem do zvijezda”

Školska razina Natjecanja u znanju i kreativnosti “Čitanjem do zvijezda”, u kategoriji Kviz znanja, održana je danas u našoj školi. Sudjelovalo je devet učenica, a na Natjecanju im se pridružilo šest učenika Ekonomske, trgovačke i ugostiteljske škole. Po osvojenom broju bodova najuspješnije su bile Lucija Smolković (4. razred, 36 bodova),  Ema Badrov (4. razred, 35 bodova) i Antonija Matijaščić (2. razred, 35 bodova). Djevojke će se timski natjecati na županijskoj razini Natjecanja u ožujku 2023. Svi natjecatelji trebali su pročitati tri knjige – “I Sunce je zvijezda”, Nicole Yoon; “Tisućiti kat”, Katherine McGee i “Doba nevinosti”, Edith Wharton, a tema ovogodišnjeg odabira literature bila je “Volim New York”. Čestitamo svim sudionicima i želimo im puno uspjeha!