Putujuća interaktivna izložba “Euro na kotačima”

Pozivamo sve zainteresirane učenike i roditelje koji žele saznati važne informacije o uvođenju eura da posjete putujuću interaktivnu izložbu „Euro na kotačima“. Ovaj poseban edukativni projekt dio je kampanje Vlade Republike Hrvatske i Hrvatske narodne banke, a provodi se uz sufinanciranje Europske unije. Edukatori spremni na sva pitanja, multimedijski sadržaji, zanimljivi kvizovi i igre, posjetiteljima će pružiti relevantne informacije o uvođenju eura kao službene valute. U sklopu izložbe dvije su teme: „Od kune do eura“ i „Euro naš svakodnevni“. Održat će se u 27 hrvatskih gradova i namijenjena je svim dobnim skupinama. Najbliže nama, izložba će se održati u Zagrebu na Trgu bana Jelačića, 11. studenoga od 10 do 19 sati i 12. studenoga od 10 do 14 sati.