Ostvarivanje prava na besplatne udžbenike za učenike iz Zagreba – drugi krug

Podsjećamo roditelje naših učenika s prebivalištem u Zagrebu da za ostvarivanje prava na subvencionirane udžbenike trebaju poslati zahtjev, privolu i ovjereni popis udžbenika Gradskom uredu za obrazovanje, sport i mlade, Zagreb i to e-porukom na adresu: nabava.srednje-skole@zagreb.hrRok za predaju zahtjeva u drugom krugu je do 7. rujna 2022. do 12 sati.

Ovjereni popis udžbenika za školsku godinu 2022./2023. zatražite na e-adresu nevenka.fresl@skole.hr. U tekstu poruke obvezno napišite:
– ime, prezime, razred, izborne predmete (Vjeronauk ili Etika) i strane jezike (uz napomenu je li početno ili napredno učenje)
koje će učenici pohađati u školskoj godini 2022./2023.
Ovjereni popis udžbenika poslat ćemo vam u najkraćem mogućem roku na e-adresu s koje ste poslali zahtjev.

Dokumentacija Gradskog ureda za obrazovanje, sport i mlade Grada Zagreba:

Zahtjev
Privola