Upisi 2022./2023. – dostava dokumentacije za upis

U skladu s Odlukom o upisu učenika u prvi razred srednje škole u školskoj godini 2022./2023., dostava upisnica i drugih dokumenata potrebnih za upis moguća je na dva niže opisana načina.

1. Dostava potpisanog obrasca o upisu u razred srednje škole (upisnice) u Gimnaziju Antuna Gustava Matoša, Samobor OSOBNO:

• 11. srpnja (ponedjeljak) 2022. godine od 8:00 do 12:00 sati
  • 12. srpnja (utorak) 2022. godine od 16:00 do 19:00 sati.

Upisnica je učenicima dostupna za ispis u sustavu upisi.hr. Potpisuju ju učenik i roditelj.

Uz upisnicu iz sustava Upisi.hr, potrebno je dostaviti i:

• originale svjedodžbi od 5. do 8. razreda osnovne škole
  • dokaz o uplati naknade za povećane troškove obrazovanja (kopija uplatnice ili potvrda o provedenom plaćanju)
  • popunjeni i potpisani obrazac naše interne upisnice s privolama
  • dokumente kojima se ostvaruju dodatni bodovi za upis (osim za rezultate natjecanja iz znanja i sporta koji su već uneseni u sustav).
  1. Dostava sve dokumentacije navedene pod točkom 1. moguća je i e-porukom, skenirana ili fotografirana i to isključivo na e-adresu:

gimnazija.samobor@gmail.com uz naznaku – UPISNA DOKUMENTACIJA 2022./2023. – IME I PREZIME UČENIKA.

Navedenu dokumentaciju moguće je poslati e-poštom 11. i 12. srpnja do 19:00 sati 2022. godine.

Oni koji će upisnu dokumentaciju poslati elektroničkom poštom, dužni su sve originale donijeti u školu do kraja rujna 2022. godine.

Također, roditelj/skrbnik je dužan u e-poruci kojom dostavlja upisnu dokumentaciju navesti svoj kontakt broj telefona ili mobitela.

DOKUMENTI: