PRIJEVOZ UČENIKA- TRAVANJ, SVIBANJ, LIPANJ 2022.

OBAVIJEST SVIM UČENICIMA KOJI OSTVARUJU PRAVO SUFINANCIRANJA PRIJEVOZA – Odlukom Vlade RH 75 %
MARKICE I POKAZI ZA TRAVANJ, SVIBANJ I LIPANJ (4., 5. i 6. mjesec) 2022. godine
Kopije pokaza i markica za 4. (travanj), 5. (svibanj) i 6. (lipanj) mjesec prikupljaju se u tajništvu/referadi škole do 10. LIPNJA 2022. godine.
Pokaze i markice možete doći fotokopirati i u tajništvo škole.
Sve markice i pokaz moraju biti fotokopirani na istom papiru (potreban je samo jedan primjerak).

Ako je netko od učenika već predao kopiju pokaza i markice za mjesece TRAVANJ I SVIBANJ, molim da to ponovi prema gornjoj uputi (zajedno s markicom za LIPANJ, na jednom papiru).

IZNIMNO: ako je učenik nikako nije u mogućnosti osobno donijeti i/ili fotokopirati markice i pokaze, može scan ili fotografiju pokaza i markica poslati na agmatos@gimnazija-agmatos-samobor.skole.hr s naznakom – PRIJEVOZ UČENIKA- travanj-lipanj i to do istog datuma- 10.6.2022. godine.

U Samoboru, 31. svibnja 2022. godine
Tajnica škole: Anita Marušić