Privremeni rezultati ispita državne mature

U srijedu 14. srpnja 2021. u 12 sati bit će objavljeni privremeni rezultati ispita državne mature ljetnoga roka 2020./2021. Za moguće prigovore na ocjenjivanje, učenici Gimnazije Antuna Gustava Matoša mogu doći u školu i obratiti se ispitnoj koordinatorici Barbari Mrvoš, prof., u četvrtak i petak 15. i 16. srpnja od 8 do 12 sati.

Pisani prigovor na bodovanje ispita može se podnijeti u roku od 48 sati od objave rezultata ispita (do 16. srpnja u 12 sati), a u njemu mora biti naznačeno na koji se zadatak odnosi te objašnjeno u čemu se sastoji nepravilnost.

Izbjegavajte upisivanje prigovora koji glasi: Nedostaje mi jedan bod. Odgovore nisam prepisao/prepisala na list za odgovore.

Školsko ispitno povjerenstvo zaprimat će prigovore 15. i 16. srpnja od 8 do 12 sati. Učenici koji u tom terminu ne mogu doći u školu trebaju se javiti ispitnoj koordinatorici
(e-adresa: barbara.mrvos1@skole.hr).
Obrazac prigovora možete preuzeti ovdje.