Naši uspjesi na natjecanjima i smotrama u šk. god. 2020./2021.

S ponosom objavljujemo knjižicu Naši uspjesi na natjecanjima i smotrama u školskoj godini 2020./2021. u kojima su sudjelovali učenici Gimnazije Antuna Gustava Matoša, usprkos svim tehničkim, organizacijskim i životnim posebnostima pandemijskog doba. Na županijskoj razini natjecanja sudjelovao je čak četrdeset i jedan učenik, pri čemu je jedno od prva tri mjesta osvojilo njih šesnaest. Sedmero učenika pozvano je na državnu razinu natjecanja. Čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima na pokazanom znanju, radu, volji i trudu!

Na fotografijama su sudionici državne razine natjecanja: Darin Filipčić, Rina Vuković, Tonka Purić, Sara Kormoš (nedostaje Klara Sijarto), Vedran Tančak i Petar Karlo Lucević  s mentorima Andrijom Petrovečkim, prof., Karlom Makom, prof., Tatjanom Doračić, prof. i Marijom Jazvić, prof. (nedostaju Barbara Mrvoš, prof. i Ljerka Strujić, prof.).