Naši učenici odlični na županijskim natjecanjima

Izvrsne rezultate postigli su naši učenici na županijskoj razini natjecanja. Ukupno 40 učenika natjecalo se iz Informatike, Logike, Fizike, Hrvatskog jezika, Kemije, Povijesti, Biologije, Talijanskog jezika, Francuskog jezika, Španjolskog jezika, Njemačkog jezika, Latinskog jezika, Engleskog jezika, Geografije i Matematike. Prva mjesta osvojili su Toma Begović iz Informatike, mentor Hrvoje Kovač, prof., Darin Filipčić iz Fizike, mentor Nenad Jamić, prof. i Geografije, mentor Karlo Mak, prof., Petar Karlo Lucević i Rina Vuković iz Geografije, mentor Karlo Mak, prof., Sara Kormoš iz Hrvatskog jezika, mentorica Tatjana Doračić, prof., Matea Sirovica (lista B) i Antea Arežina (lista A), mentorice Ljerka Perković Hnatjuk, prof. i Ljerka Strujić, prof., Klara Sijarto iz Francuskog jezika, mentorica Ljerka Strujić, prof., Dora Lastovčić iz Španjolskog jezika, mentorica Ljerka Perković Hnatjuk, prof. Na državnu razinu natjecanja zasad su pozvani Petar Karlo Lucević, Tonka Purić i Rina Vuković (Geografija), Sara Kormoš (Hrvatski jezik), Klara Sijarto (Hrvatski, mentorica Barbara Mrvoš, prof. i Francuski jezik) i Vedran Tančak (Povijest, mentorica Marija Jazvić, prof.). Ostale sjajne rezultate možete vidjeti u nastavku. Čestitamo svim učenicima i mentorima! Puno uspjeha u daljnjem radu!