PRIJEVOZ UČENIKA- dinamika isplate prijevoza

Poštovani roditelji i učenici,

ovim putem vas obavještavamo da smo od Osnivača (Zagrebačke županije) zaprimili sljedeću obavijest.

U tjednu od 29. ožujka do 2. travnja 2021. godine na račune roditelja isplaćen je povrat troškova prijevoza za mjesece studeni i prosinac 2020. godine. Ministarstvo je Osnivaču doznačilo samo sredstva za navedeni period tako da za sada nisu isplaćivani troškovi prijevoza naknadno predanih kopija pokaza i markica (troškova) za rujan i listopad 2020. godine. Kad će to biti, Osnivač za sada nema saznanja.

Povrat za razdoblje siječanj-ožujak 2021. godine zasigurno neće biti isplaćeno u travnju, a kad će točno biti isplaćeno, također Osnivač nema saznanja.

Molimo roditelje i učenike da prate obavijesti na webu škole i oglasnim pločama škole te se pridržavaju zadanog roka za predaju kopija markica i pokaza. Sljedeće prikupljanje bi će biti u lipnju 2021. godine, a odnosit će se na period travanj-lipanj 2021. godine, o čemu će učenici i roditelji biti pravovremeno obavješteni.