Obavijest roditeljima, učenicima i nastavnicima

Obavještavamo sve roditelje, učenike,  nastavnike i ostale djelatnike škole da su dužni pridržavati se epidemioloških mjera (Uputa HZJZ) koje su sastavni dio Modela i preporuka za rad u uvjetima povezanim s COVID-19.

Prema navedenim dokumentima nošenje maski nije obvezno ako je između sugovornika moguće osigurati minimalni razmak od dva (2) metra. Navedeni razmak u našoj školi nije moguće osigurati među učenicima (jer sjede zajedno u klupama), no moguće je da se nastavnici distanciraju na odgovarajući razmak od učenika ovisno o poziciji katedre, školske ploče i učeničkih klupa. U tom slučaju, nastavnicima je dozvoljeno biti bez maske, no istu su dužni staviti čim se navedeni razmak smanji.

Nastavna godina je započela, svi smo za sada u školskim klupama i na svojim radnim mjestima. Pobrinimo se svi zajedno da tako i ostane. Štiteći sebe, štitite i druge.

Želimo vam uspješan početak ove 2020./2021. nastavne godine!

 

Odgovori