Učenička referada

kontakt: 01/ 3360 401- br 2

e-mail: agmatos@gimnazija-agmatos-samobor.skole.hr

IZDAVANJE UČENIČKIH POTVRDA

Svoje potvrde o školovanju od možete preuzeti elektroničkim putem preko sustava e-dnevnika

U sustav se mogu prijaviti i roditelji sa svojim pristupnim podacima (ako im je putem e- Građana u e-dnevniku omogućen uvid u e-dnevnik) i ispisati vašu digitalnu potvrdu o školovanju.

Nakon prijave u sustav, odabira ikone za generiranje potvrde, u padajućem izborniku moguće je izabrati svrhu potvrde i tako ju generiradit u pdf. obliku.

Na taj način izdane potvrde u potpunosti zamjenjuju potvrdu iz škole u svim pravnim poslovima, pa više nije nužno dolaziti po potvrdu u školsku referadu. Ovako izdane potvrde mogu se spremiti na računalo, slati elektroničkim putem ili ispisivati, ovisno o potrebama.