UDŽBENICI- SUBVENCIJA GRADA SAMOBORA- OBAVIJEST

Poštovani roditelji i učenici,

grad Samobor u školskoj godini 2022./2023. subvencionira nabavu srednjoškolskih udžbenika za učenike srednjih škola  koji imaju prebivalište na području grada Samobora i ne ostavaruju pravo na subvenciju ili besplatne udžbenike po nekoj drugoj osnovi.

Cijelu obavijest i uputu o predaji zahtjeva možete pročitati ovdje.

VAŽNA NAPOMENA: Škola nije u mogućnosti izdavati potvrde o statusu upisanog učenika u šk. god. 2022. / 2023. prije početka navedene školske godine (a to je 1.9.2022. godine) i prije nego za navedeno budu ispunjeni tehnički uvjeti u sustavu E-matice (CARNETOV sustav na koji škola ne može utjecati i što može potrajati i do 5.9.2022. godine).

Slijedom navedenog, kontaktiran je grad Samobor kako bi se omogućilo produljenje roka za predaju zahtjeva ili barem navedene učeničke potvrde.

Svakako pratite daljnje obavijesti na web starnicama škole.