Subvencionirani udžbenici za učenike s prebivalištem na području Grada Zagreba

Osim učenika koji će tek upisati našu Gimnaziju, učenici budućeg 2., 3. i 4. razreda naše Gimnazije u školskoj godini 2022./2023., s prebivalištem u Zagrebu, i ove godine ostvaruju pravo na besplatne udžbenike. Svoj zahtjev, privolu i ovjereni popis udžbenika za ostvarivanje prava šalju Gradskom uredu za obrazovanje, sport i mlade, Zagreb i to e-porukom na adresu: nabava.srednje-skole@zagreb.hrRok za predaju zahtjeva u prvom krugu je od 1. do 30. lipnja 2022. do 12,00 sati.

Ovjereni popis udžbenika koje će učenik koristiti u školskoj godini 2022./2023. trebate zatražiti na e-adresu (agmatos@gimnazija-agmatos-samobor.skole.hr). U predmet (subject) e-poruke navedite – OVJERENI POPIS UDŽBENIKA, a u tekstu poruke obvezno napišite:
– ime, prezime i razred koji će učenik pohađati u školskoj godini 2022./2023. i je li se što promijenilo u pohađanju izbornih predmeta u odnosu na prethodnu godinu (pohađa li učenik možda Španjolski ili Ruski – za učenike budućeg 2. razreda)
– kontakt telefon i/ili broj mobitela za slučaj potrebe.
Ovjereni popis udžbenika poslat ćemo vam u najkraćem mogućem roku na e-adresu s koje ste poslali zahtjev.

Dokumentacija Gradskog ureda za obrazovanje, sport i mlade Grada Zagreba:

Zahtjev
Privola