Izložbe u Centru za mlade Bunker

Bunker obavještava da je otvorio još jedno mjesto namijenjeno izložbama. Prostor Velike dvorane je svakako jedan od mjesta najvećeg okupljanja naših brojnih posjetitelja stoga su odlučili i taj prostor oplemeniti edukativnim i zabavnim sadržajem, a to su izložbe. Ovim putem pozivaju učenike za suradnu te ako su zainteresirani predstavljati svoje radove iz razreda ili rezultate nekih projekata nastalih tijekom školske godine kod njih u Centru za mlade.

Centar za mlade Bunker je mjesto okupljanja mladih iz Samobora i okolice, mjesto zabave, informiranja, učenja i druženja stoga Vas pozivamo da budete jedan od naših partnera u programima koje radimo za naše mlade.

Zainteresirane učenici slobodno se mogu javiti u Centar oko dogovora za suradnju u vidu izložbe u Velikoj dvorani.