Lucija Puharić prva na županijskom Natjecanju iz hrvatskog jezika

Županijsko Natjecanje iz hrvatskoga jezika održalo se jučer u Srednjoj školi Dugo Selo, a među šezdesetak učenika iz 10 škola Zagrebačke županije natjecali su se i naši učenici. S veseljem javljamo da je prvo mjesto u kategoriji 4. razreda osvojila naša Lucija Puharić (mentorica Katarina Grgić, prof.)! U istoj kategoriji natjecali su se i Uma Humek, Dominik Bedeničić i Ema Kos (mentorica Tatjana Doračić, prof.). U kategoriji 1. razreda predstavljale su nas učenice Iva Burić i Antonia Vrbančić (mentorica Katarina Grgić, prof.), a u kategoriji 2. razreda Tara Ratešić i Karla Lehpamer (mentorica Barbara Mrvoš, prof.). Iz 3. razreda natjecale su se Sara Kormoš, Lucija Smolković, Lorena Bartaković, Laura Hrastinski i Helena Kos (mentorica Tatjana Doračić, prof.).  Sve rezultate kao i članak o ovom Natjecanju u nastavku prenosimo sa stranica Srednje škole Dugo Selo. Čestitamo svim učenicima i mentorima na sjajnim rezultatima i trudu!

Odgovori