Županijsko Natjecanje iz povijesti

Naši učenici sudjelovali su na županijskoj razini Natjecanja iz povijesti koje se održalo u Bregani 10. ožujka 2022. U kategoriji samostalnog istraživačkog rada učenika, naše Nika Knežević i Tara Ratešić zaslužile su 1. mjesto! Njihov rad “Značenje željeznice za stanovništvo i gospodarski razvoj samoborskog kraja na početku 20. stoljeća” predložen je za državnu razinu Natjecanja. Čestitamo djevojkama i mentoru Karlu Maku, prof.! U kategoriji pisane provjere znanja sudjelovali su: iz 1. razreda – Tin Bišćan koji je zaslužio 1. mjesto i Lovro Oslaković koji je osvojio 3. mjesto, uz mentoricu Anitu Markovinović, prof. Iz 2. razreda – Lidija Batrac, Marija Batrac, Mia Fauković zaslužile su 1. mjesto, Matko Brekalo zaslužio je 4. mjesto, Iskra Majsec bila je 6., a Tara Ratešić 10., s mentoricom Marijom Jazvić, prof. Iz 4. razreda sudjelovali su Grgur Alojz Glückselig koji je osvojio 1. mesto i Lucija Puharić koja je zaslužila 5. mjesto. Mentorica im je bila Anita Markovinović, prof. Čestitamo i svima želimo puno uspjeha u daljnjem radu!