Učenici uspješni na županijskom Natjecanju iz geografije

Županijska razina Natjecanja iz geografije održala se u matičnim školama 7. ožujka 2022., a OŠ Klinča Sela bila je domaćin povjerenstvu koje je pristigle testove ocijenilo. Naši učenici natjecali su se u kategorijama 1. 2. i 3. razreda. Najbolji rezultat u Županiji ostvarili su Tin Bišćan iz 1. razreda i Darin Filipčić iz 3. razreda. Drugo mjesto osvojili su Martin Leopold iz 2. razreda i Lovro Oslaković iz 1. razreda. Iskra Majsec, učenica 2. razreda i Eleonora Kalevski, učenica 1. razreda osvojile su 3. mjesto. Ostali sudionici iz 2. razreda ostvarili su sljedeće rezultate – Matko Brekalo, 4. mjesto, Rina Vuković, 5. mjesto i Lovro Horvat, 7. mjesto. Svima je mentor bio nastavnik Karlo Mak. Velike čestitke svim učenicima i mentoru na trudu, radu i ovako izvrsnim rezultatima!