Prijevoz učenika- siječanj, veljača i ožujak 2022. godine

OBAVIJEST SVIM UČENICIMA  KOJI OSTVARUJU PRAVO SUFINANCIRANJA PRIJEVOZA – Odlukom Vlade RH 75 %

MARKICE I POKAZI ZA SIJEČANJ, VELJAČU I OŽUJAK (1., 2. i 3. mjesec) 2022. godine

Kopije pokaza i markica za 1. (siječanj), 2. (veljaču) i 3. (ožujak) mjesec prikupljaju se u tajništvu/referadi škole do 10. OŽUJKA 2022. godine.

Pokaze i markice možete doći fotokopirati i u tajništvo škole.

Sve  markice i pokaz moraju biti fotokopirani na istom papiru (potreban je samo jedan primjerak).

Ako je netko od učenika već predao kopiju pokaza i markice za mjesece siječanj i veljaču, molim da to ponovi prema gornjoj uputi (zajedno s markicom za ožujak, na jednom papiru).

IZNIMNO: ako je učeniku određena obvezna samoizolacija- može scan ili fotografiju pokaza i markica poslati na agmatos@gimnazija-agmatos-samobor.skole.hr s naznakom – PRIJEVOZ UČENIKA- siječanj-ožujak i to do istog datuma- 10.3.2022. godine