Rezultati školskog literarnog natječaja „Moja naj knjiga“

Uz obilježavanje Svjetskog dana pripovijedanja (20. ožujka) i Dana darovitih učenika (21. ožujka), od 1. do 20. ožujka 2021.organizirali smo
školski literarni natječaj za učenike svih triju samoborskih srednjih škola. Svoju omiljenu ili najznačajniju knjigu opisalo je trideset i
troje učenika. U uži izbor natječaja ušlo je devet radova. Tročlano povjerenstvo (Blaženka Mavrić Vadlja, knjižničarka Gradske
knjižnice Samobor i vaše školske knjižničarke Irena Šepl i Nevenka Fresl) najboljim radom (a odlučivale su nijanse) proglasilo je rad
“Moja najdraža knjiga” autora Tina Šmereka, maturanta Ekonomske, trgovačke i ugostiteljske škole. Tin je osvojio glavnu nagradu – plaćenu godišnju članarinu u Gradskoj knjižnici Samobor kojoj zahvaljujemo na donaciji i podršci! Zahvaljujemo i svim profesorima naših škola koji su pomogli u realizaciji natječaja! Pohvaljujemo sve sudionike, a posebno priznanje svojim literarnim djelima zaslužili su učenici Matea Garašić, Valentino Grgečić, Luka Kotorac, Antonio Kovačić, Matea Omahen, Luka Salaj, Lucija Trlin i Viktoria Vukelić! Čestitamo svima!

Odgovori