OBAVIJEST- sufinanciranje prijevoza učenika za STUDENI

Poštovani roditelji i učenici,

zbog nove organizacije rada koja je stupila na snagu danas, 30. studenog 2020. godine, molim sve učenike koji ostvaruju pravo na sufinanciran prijevoz da svoje kopije markica kupljene za studeni zajedno s mjesečnim pokazom skeniraju ili fotografiraju te pošalju na e- mail adresu školu: agmatos@gimnazija-agmatos-samobor.skole.hr . Možete ih donijeti i osobno svaki radni dan od 8:00 do 12:00 h, u referadu ili tajništvo škole (uz poštivanje epidemioloških mjera), no preporučamo da to učinite putem e-maila.

Isto neka naprave oni učenici koji nisu na vrijeme predali kopiju pokaza i markica za rujan i listopad.

Molim vas, učinito to najkasnije do 9. prosinca 2020. godine.

Također, ako do sad niste kupili markicu za prosinac 2020. godine, molimo vas da to i ne činite jer učenici neće imati potrebu dolaziti uopće na nastavu cijeli prosinac  (neće biti organizirane pisane provjere u školi).

Oni koji su već do sada kupili markicu za prosinac, neka ju prilože uz markicu za studeni.

tajnica škole

Anita Marušić, dipl. iur.