Minutom šutnje i paljenjem svijeća ispod spomen-ploče poginulim samoborskim braniteljima, naši su maturanti, u pratnji profesorica Jazvić, Markovinović i Plečko -Mežnarić, odali počast žrtvama i obilježili sutrašnji Dan sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dan sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje. Svijeće nam je darovala Udruga branitelja 151. samoborske brigade čiji su pripadnici prošlih godina mnoge učenike upoznali sa svojim iskustvima iz Domovinskog rata. Učenici 3. C razreda prigodnim materijalima uredili su učionicu broj 2, a na školskim hodnicima možete razgledati i izložbu o Vukovaru koju su za vas pripremile profesorice Marija Jazvić i Ivana Plečko-Mežnarić.

Fotografije: Karlo Mak, prof.