JESENSKI UPISNI ROK- prijave

Poštovani učenici i roditelji,

u sustavu NISPUSŠ-a (Upisi.hr) 21. kolovoza 2020. godine započinju prijave za jesenski upisni rok (prijava obrazovnih programa). Prijave traju od 21.8. (12:00 h) do 28.8. 2020. godine (12:00h). Nakon zaključavanja prijava (od 28.8 do 31.8) bit će omogućeno ispisivanje prijavnica koje trebate dostaviti svojim razrednicima u završenoj osnovnoj školi kako bi Vas oni označili u sustavu.

Dostava dokumenata potrebnih za upis u Gimnaziju Antuna Gustava Matoša bit će 2. rujna 2020. godine osobno od 9:00 do 10:00  sati.

Na upis je potrebno donijeti:

• upisnica (sustav upisi.hr)
  • interna upisnica s privolama
  • svjedodžbe od 5. do 8. razreda OŠ
  • dokaz o uplati povećanih troškova obrazovanja

Primjer uplatnice nalazi se OVDJE

INTERNA UPISNICA nalazi se OVDJE

NAPOMENA: zbog nemogućnosti ustrojavnja odgojo-obrazovne skupine s dovoljnim brojem učenika, u prvim razredima školske godine 2020./2021. prvi strani jezik učenika može biti samo ENGLESKI JEZIK.