Obavijest svim učenicima-putnicima-povrat prijevoza 2019./2020.

Poštovani učenici i roditelji,

ovim putem Vas obavještavamo da svi učenici koji su do sada ostvarivali pravo povrata dijela prijevoza Odlukom Vlade RH (povrat 75%), a koji do sada NISU na vrijeme predali kopije pokaza i markica od rujna 2019. do ožujka 2020. godine mogu to učiniti do 1. do 10. lipnja 2020. godine na načina da sve do sada nepredane pokaze i markice scaniraju i pošalju na e-mail škole; agmatos@gimnazija-agmatos-samobor.skole.hr ili osobno predaju navedene kopije pokaza i markica u referadu ili tajništvo škole u naznačenom vremenu (1. do 10. lipnja) od 8:00 do 12:00 sati.

Također, ako netko od maturanata zbog održavanja državne mature u lipnju kupi markicu za lipanj (a inače ostvaruje povrat prijevoza), neka jednako tako dostavi ili scan ili kopiju kupljene markice i pokaza u terminima kako je već prethodno navedeno.

Nakon navedenih datuma neće više biti moguće predati kopije pokaza i markica za ovu školsku godinu, a time niti ostvariti povrat dijela troškova za kupljene pokazne markice.