Rezultati natjecanja Best in English

Učenici naše Gimnazije i ove školske godine sudjelovali su u natjecanju Best in English i postigli zavidne rezultate. Naime, na međunarodnom online natjecanju u znanju engleskog jezika sudjelovalo je 21 110 učenika srednjoškolske dobi predstavljajući  922 srednje škole iz 30 europskih zemalja, od čega je 2 035 učenika iz 90 škola diljem Hrvatske. Od naših 36 učenika najbolje se plasirao  Petar Šimunović, učenik 3. c razreda, osvojivši 39. mjesto u Hrvatskoj i 261. u ukupnom poretku. Po ukupnim rezultatima naša Gimnazija je zauzela 19. mjesto u državi i 111. u ukupnom poretku.  Čestitamo!

S obzirom na to da se planet Zemlja sve više guši u plastici, organizatori natjecanja su se odlučili društveno aktivirati te nas sve potaknuti da se borimo za čišći i zdraviji svijet. Iz tog razloga, da i sami podržimo inicijativu o očuvanju naših mora i oceana, pozivamo vas da se o akciji informirate na sljedećoj poveznici.