Rezultati ostvareni na županijskim natjecanjima

Na ovogodišnja županijska natjecanja iz naše škole plasirala su se ukupno 72 učenika. Učenici su se natjecali u raznim kategorijama, kao što su: LiDraNo, Hrvatski jezik, Engleski jezik, Njemački jezik, Francuski jezik, Talijanski jezik, Španjolski jezik, Matematika, Fizika, Kemija, Biologija, Geografija, Povijest, Filozofija, Vjeronauk, Likovni, GLOBE, sportovi – rukomet, košarka i odbojka.

Posebno smo ponosni na učenice 3. b i 3. c razreda, Marcelu, Klaru i Martinu koje su osvojile 1. mjesto na LiDraNu. Moramo pohvaliti i naše jezičare Petra iz 2. c razreda koji je osvojio 1. mjesto iz engleskog jezika, Almu iz 4. c razreda koja je osvojila 1. mjesto iz španjolskog jezika i Karolinu iz 3. c razreda koja je osvojila 1. mjesto iz francuskog jezika te 1. mjesto iz povijesti. Treba spomenuti i umjetnicu Laru iz 3. a razreda koja je osvojila 1. mjesto iz likovnog te buduću kemičarku Niku koja je osvojila 1. mjesto iz kemije.
Čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima na izvanrednim rezultatima!

Rea Ivanic, 2. c